Згідно з дослідженням, найбільше кава смакує вранці по середах, пише Sun.
Середа – екватор тижня
Експеримент тривав з квітня 2024 по лютий 2025. Упродовж цього часу три тисячі добровольців з 11 країн світу сумлінно заповнювали анкети, відповідаючи на запитання про сезон, день тижня, спосіб приготування, сорт кави, наявність цукру і молока, посуд, а також оточення і місце перебування.
Аналіз показав, чорна кава, випита з керамічної чашки, зазвичай найсмачніша у середу вранці, особливо навесні і бажано у приємному товаристві.
Чому саме середа? Професор Чарльз Спенс, експериментальний психолог, який керував дослідженням, пояснює:
«Середа являє собою початок зворотного відліку до вихідних, тож настрій мимоволі покращується. А разом із ним — і відчуття смаку».
Також було встановлено, що кераміка зберігає аромат краще за пластик, а люди віком від 30 до 60 років цінують каву більше, ніж представники молодшого покоління. Тож коли ми п'ємо улюблений напій, спрацьовує ціла низка факторів, які стимулюють вироблення дофаміну.
Читайте також: Учені пояснили, як кава захищає м'язи від старіння
