30-річна австрійка з Лінца втратила праву гомілку внаслідок нападу акули під час відпустки на Галапагоських островах.
Напад акули на Галапагосах
За інформацією видання Salzburg24, інцидент стався під час екскурсії біля острова Санта-Фе. Разом із чоловіком жінка приєдналася до групи туристів, щоб поспостерігати за морськими левами, черепахами та рибами у водах Тихого океану. Перебуваючи на мілководді, вона стала жертвою атаки акули.
Хижак спочатку вчепився зубами у праве стегно, а потім ще двічі вкусив за ліву ногу. Завдяки оперативним діям двох канадських лікарів та екстреній медичній допомозі, туристка вижила.
Майже через півтори години моторний човен дістався острова Санта-Крус, де австрійку прооперували вперше. Звідти її евакуювали до лікарні в портовому місті Гуаякіль. Однак хірурги Еквадору були змушені ампутувати правий підколінний суглоб. Постраждала згадує, що одразу після нападу зрозуміла: врятувати ногу не вдасться. Своє 30-річчя Елізабет зустріла в лікарні. Зараз вона опановує протез, і попри травматичний досвід, дивиться у майбутнє з оптимізмом.
«Мені дуже пощастило, що я взагалі залишилася живою», — зазначила жінка.
Це перший відомий випадок нападу акули на Галапагоських островах, який спричинив ампутацію кінцівки.
Читайте також:
